PORADY ZDROWIE

Zacznij dbać o siebie

Jak poderwać dziewczynę?

Prowokacyjnie oznaczmy teraz: uwodzenie pań jest zajęciem, którym może się parać jakikolwiek przedstawiciel męskiego gatunku. Brzmi niedorzecznie? Może jedynie z pozoru. Płeć pociągająca jest łasa na zaloty ze witryny panów. Damy nie są nawet świadome tego, jak wybitnie łakną zainteresowania drugiej płci. Dzięki temu czują się atrakcyjniejsze, od czasu do czasu młodsze, a w głównej mierze – poprawniejsze i cenione.

Oczywiście, im lepsza partia się nimi zaciekawi, tym milej się czują. Warto w następstwie tego zadbać o siebie na tyle, aby być tą atrakcyjną partią. Nie potrzeba dużo, panowie pociągają płeć piękną nawet wtenczas, kiedy są nieogoleni drugi dzień z rzędu oraz chodzą w rozciągniętym swetrze.

Mimo to o dużo więcej punktów zdobędziemy, jeśli zadbamy o regularne strzyżenie włosów, nieraz należałoby posilić się o żel (lepiej jednak spytać o opinię prywatnego fryzjera) oraz będziemy korzystać z siłowni na tyle niejednokrotnie, by przestać się garbić, co nieco zmniejszy narastający mięsień piwny.

Dobre perfumy, przyjaźń z maszynką do golenia i już będziemy jak młody bóg. Jeśli do tego wykażemy trochę zamiłowania daną kobietą, nie będzie szans na to, żeby dostać kosza. W stworzonym przez nas kraju ciągle niestety żyje przekonanie, iż mężczyzna nie powinien zbytnio dbać o siebie. Jeżeli w związku z tym przełamiemy ten stereotyp, będziemy posiadać poprawniejszy start do uwodzenia płci pięknej, a przy okazji nabierzemy też pewności siebie w kontaktach damsko-męskich.

Czy to wystarczy, żeby uwieść byłą? Jak to zrobić? Przetestuj jak odzyskać kobietę. Czy uwodzenie kobiet to talent, którym pochwalić się mogą tylko nieliczni mężczyźni? Duża grupa panów jest oczywiście takiego zdania, jednakże jest to niesprawiedliwe twierdzenie. Jeśli tylko kilka procent mężczyzn umiałoby uwieść kobietę, oznaczałoby to, że dziewięćdziesiąt procent wszystkich związków pozostało zaaranżowane przez płeć ładną! Niewątpliwie nie można kobietom ujmować ich uwodzicielskich zdolności, lecz natura tak działa, iż to niemniej jednak panowie są tymi, jacy aranżują zbliżenie. Gdzie zatem tkwi przyczyna błędnego pojmowania tematu uwodzenia? Idealną odpowiedzią są środki masowego przekazu.