PORADY ZDROWIE

Zacznij dbać o siebie

Zabieg mezoterapii igłowej, wykonywany w gabinecie Iwony Jamroży w Lublinie

Terapia antiaging, wykonywana w gabinecie medycyny estetycznej Iwony Jamroży przynosi świetne rezultaty. Prewencyjne zabiegi sprawdzą się świetnie w przypadku osób młodych i w średnim wieku, w celu rewitalizacji. Do rewitalizacji dochodzi za sprawą autologicznej terapii komórkowej, opierającej się na stymulacji czynników wzrostu zawartych w specyfiku PRP. Znajdują się w nim też leukocyty, wykazujące oddziaływanie antybakteryjne i zwiększające odpowiedź immunologiczną tkanek.

Podanie PRP sprawia, że dojdzie do intensywnej odbudowy tkanki skórnej we wszystkich jej warstwach. Równocześnie poprawia się elastyczność, gładkość, barwa i kondycja naskórka. Czynniki wzrostu oddziałują na: rozwój komórek macierzystych, rozwój syntezy kolagenu, angiogenezę, proliferację komórek naskórka oraz stworzenie nowych włókien kolagenowych i elastylowych. Doskonale sprawdza się to na takich obszarach ciała jak: czoło, policzki, fałdy nosowo – wargowe, szyja, dekolt, dłonie oraz okolice oczu.

Dokładny opis wszystkich zabiegów z tej dziedziny umieszczony jest na witrynie kliniki. Jego właścicielka także udzieli odpowiedzi w temacie zabiegu, a po skonsultowaniu się z pacjentką w gabinecie decyduje, jaka ma być częstotliwość zabiegu. Można również korzystać z innych technik jakimi są zabiegi odmładzające, a o tym, jakie dają one efekty można czytać pod adresem https://www.iwonajamrozy.com i szybko zarezerwować wizytę.

Gabinet medycyny estetycznej Iwony Jamroży, ma wiele dobrych opinii. Warto się tu skierować, o ile chce się zadbać o swój wygląd. Eksperci podejmują się: usuwania zmarszczek z zastosowaniem toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej, zabiegów z użyciem osocza i fibryny bogatopłytkowej i zabiegów z wykorzystaniem peelingów o zastosowaniu medycznym. Zabiegi są dokładnie scharakteryzowane i można sprawdzić, z jakiego sprzętu robią użytek lekarze do ich przeprowadzenia.